Тел.: +38 (066) 287-64-14
Тел.: +38 (097) 740-67-67
Головна \ Продаж будинків
Тип будинку:

Тип стін:

    Ціна:
Стан:

    Загальна площа:
Додатково:
Альтанка Баня Газ Гараж Басейн Камін Зручності в будинку

30000 у.е.
Загальна площа: 100
Продається дача біля лісу
35000 у.е.
Загальна площа: 240
Продаж 1/2 будинку Боярка
39000 у.е.
Загальна площа: 59
Продам 1/2 частину будинку в Боярці
45000 у.е.
Загальна площа: 180
Продається будинок в Тарасівці
60000 у.е.
Загальна площа: 85
Продам будинок на 85 квадратів в Тарасівці
65000 у.е.
Загальна площа: 105
Продам будинок 105 кв.м.
65000 у.е.
Загальна площа: 85
Продам будинок 84,6 кв.м. Боярка
68000 у.е.
Загальна площа: 115
Продам будинок 115 квадратів Крюковщіна
75000 у.е.
Загальна площа: 150
Продам будинок 150 кв. м.
75000 у.е.
Загальна площа: 54
Продаж 1/2 частини будинку Боярка центр
77000 у.е.
Загальна площа: 175
Продам гарний дуплекс в с.Гореничі
79000 у.е.
Загальна площа: 118
Продам дуплекс в с.Нове


Оренда, продаж, обмін будинків, котеджів і таунхаусів.


Повернення до натуральності і природі - так можна назвати сучасні тенденції. І ці тенденції серйозно змінюють ставлення людей до того, де і в яких умовах вони хотіли б жити. Все частіше купують житло за містом, щоб проводити там вихідні з родиною і друзями, на чистому повітрі, далеко від міського шуму і суєти. Для жителів столиці і області все більш цінним і пріоритетним стає комфортне житло з присадибною ділянкою - будинок, котедж або таунхаус за містом або в самому Києві.

Після введення нових умов роботи і переходом частини компаній на віддалений формат змінилися переваги навіть тих, кого раніше повністю влаштовувала життя в міській квартирі в багатоповерхівці. Тих, хто до цього просто не розглядав переїзд в передмістя Києва або необхідність купити будинок за містом, навіть як варіант.

Реалії зараз такі, що саме проживання в окремому будинку, котеджі або таунхаусі дозволяє забезпечити найбільший комфорт і безпеку.

Будинок і в Києві, і під Києвом - в Боярці, Фастові, Вишневому, Білогородці купити непросто. На ринку нерухомості багато пропозицій як продати, так і купити житло в різних районах столиці і області, в самому різному стані і ціновому сегменті. Але співвідношення пропозицій про продаж і купівлю постійно змінюється. Це досить серйозно впливає на рейтинг нерухомості і її вартість.

Розібратися в сучасне становище на ринку житла складно без допомоги фахівців, які постійно відстежують пропозиції, зокрема - на ринку продажу, покупки і обміну об'єктів малоповерхової забудови - будинків, котеджів, таунхаусів.

Хтось хоче продати котедж або таунхаус за містом, а хтось шукає варіант, щоб будинок за містом купити недорого. Нерідкі пропозиції обміну квартири на будинок або будинку на квартиру.

Завдання нашого агентства допомогти вам у всьому, що пов'язано з нерухомістю - будинок в Києво-Святошині або на Борщагівці купити, або під Києвом будинок продати, або допомогти квартиру або будинок обміняти з вигодою для обох сторін. А також - провести провести передпродажну підготовку, фото і відеозйомку об'єкта і скласти його докладний опис.

Також ми вважаємо дуже важливим допомогти вам розібратися в плюсах і мінусах всіх запропонованих об'єктів нерухомості, провести їх експертизу, перевірити історію на наявність арештів, заборгованостей, невиплачених кредитів, прихованих власників та інших можливих неприємностей.Агенція нерухомості Favorit Realty
Продаж, купівля та оренда нерухомості
Головна
Про компанію
Контакти
Продаж ділянок
Продаж квартир
Продаж будинків