Тел.: +38 (066) 287-64-14
Тел.: +38 (097) 740-67-67
Головна \ Продаж квартир
Ринок:

Тип стін:

    Кількість кімнат:
    Ціна:
Тип квартири:
Гостинка Багаторівнева Пентхаус Смарт Сталінка Студія Хрущовка

Додатково:
Автономне опалення Цегляний будинок Панельний будинок Новобудова Панорамні вікна З балконом З гаражем

41000 у.е.
Кількість кімнат: 3
Продається затишна 3-к квартира в Тарасовці


Оренда, продаж та обмін квартир


Якісне і зручне житло - дуже важливий аспект в сучасному світі, коли досить багато часу ми проводимо саме у себе вдома. Тому люди переглядають своє ставлення до власної нерухомості - її характеристикам, розташуванню, комфортності. Квартири продають, купують або обмінюють на більш підходящі.

Розглянемо ситуації, коли ви вирішили квартиру або кімнату купити в Києві, або під Києвом, або квартиру або кімнату продати, або вас не влаштовує район, в якому ви живете і ви хочете квартиру або кімнату обміняти. Існує два основних шляхи вирішення цього завдання.

Один шлях - ви можете самостійно зайнятися пошуком варіантів щоб 1 до квартиру в Вишневому, Тарасівці, Боярці або Вишневому купити або продати, витратити багато дорогоцінного часу на вивчення пропозицій, поїздки на перегляди, обговорення і переговори.

Крім того, вам буде доступна тільки дуже невелика частина варіантів щоб, наприклад, 1к квартиру в Києві купити. адже у вас не буде бази даних по нерухомості, яка є у нашого агентства.

І найважливіше - є великий ризик зв'язатися з шахраями, і 1 2 к квартиру купити з боргами, або мешканцями-невидимками. Все це може створити безліч проблем і навіть привести до втрати особистих коштів.

Інший шлях - надати рішення вашого завдання нашому агентству.

Адже ринок нерухомості в Україні, і зокрема, Києві, мінливий і не дуже передбачуваний, має свої "підводні течії і камені", чуйно реагує на зміну політичної обстановки, законодавства, світових тенденцій і непередбачених подій, як це сталося з пандемією 2020 року.

Для того, щоб успішно вирішити будь-яке питання, пов'язаний з нерухомістю, необхідно досконально знати всі ці «підводні течії і камені», уважно відслідковувати зміни законодавчої бази і несподіванки, що відбуваються в цьому потоці ринку нерухомості.

Наше агентство стане вашим помічником у всіх справах, пов'язаних з продажем, обміном і придбанням квартири в самій столиці, її передмісті і області.

Також ми допоможемо 3-х, 2-х або 1 до купити недорого, розібратися в позитивних і негативних аспектах підібраних квартир, провести повну перевірку історії та документів, перевірку на відсутність неоформлених або неузгоджених перепланувань щоб убезпечити вас від недобросовісних продавців.

За вашим бажанням ми проведемо фото і відеозйомку всіх житлових і підсобних приміщень підібраних квартир для більш повного ознайомлення і вибору відповідного варіанту.

При продажу квартири ми дамо рекомендації по її оновленню з мінімальними вкладеннями, допоможемо зробити ефектні фото і скласти опис.

При необхідності квартиру або кімнату обміняти ми допоможемо з оцінкою для здійснення рівноцінного обміну.Агенція нерухомості Favorit Realty
Продаж, купівля та оренда нерухомості
Головна
Про компанію
Контакти
Продаж ділянок
Продаж квартир
Продаж будинків