Тел.: +38 (066) 287-64-14
Тел.: +38 (097) 740-67-67
Головна \ Продаж ділянок
Призначення:

    Соток:
  Ціна:
  у.е.
Комунікації:
Газ Світло Водопровід Центральна каналізація

Додатково:
В межах міста (села) Вихід до озера Поруч ліс Фасадний У промзоні

48000 у.е.
12 соток (4000/сотка)
Ділянка 12 соток в селі Горенічі
81000 у.е.
30 соток (2700/сотка)
Продам ділянку 30 соток в Білогородці
100000 у.е.
40 соток (2500/сотка)
Ділянка 40 соток Білогородка
172500 у.е.
115 соток (1500/сотка)
Ділянка в Віта-Поштова 115 соток


Купівля, продаж і обмін земельних ділянок


Земельні ділянки в Україні продаються, купуються і обмінюються під різні потреби. Але є два основних напрямки. Перший напрямок - ділянку купити або продати під забудову - під житлові і громадські будівлі. Другий напрямок - ділянку продати або купити під сільське господарство - фермерство, особисте підсобне господарство, сад або город.

Купівля земельної ділянки завжди було популярним способом вкладення коштів, адже вартість ділянок постійно підвищується, а попит на них - зростає.

Ділянка, так само, як і житло, можна отримати в спадок або в подарунок, і не завжди в зручному для вас місці. В цьому випадку є законодавча можливість одну ділянку обміняти на інший. Також сільськогосподарську ділянку можна здати в оренду.

Вартість земельних ділянок досить сильно розрізняється залежно від цільового призначення землі і місця, де вона розташована. Ділянка в Києві купити - це зовсім не одне і те ж, що ділянка в Боярці, або в Фастові, або в Василькові купити.

На вартість ділянки також впливає і безліч інших чинників: наявність асфальтованого під'їзду до нього, близькість траси до населених пунктів, огорож, комунікацій, посаджених плодових дерев і чагарників, близькість природних ресурсів - річки, озера, ліси. В кожному окремому випадку вартість розраховується індивідуально.

Всі дії з землею в Україні регулюються земельним законодавством і мають багато особливостей і нюансів. І законодавство все ще знаходиться в процесі доопрацювання. Через це оформлення угод щодо земельних ділянок - процедура досить непроста, вимагає уважності і знання останніх змін в законах.

Якщо ви вирішили ділянку в Києво - Святошинському районі, або в Вишневому, або Білогородці купити, продати або обміняти, ви можете звернутися в наше агентство. Ми проведемо актуалізацію і повну перевірку документів на земельну ділянку, допоможемо провести адекватну оцінку, підготовку, оформлення та реєстрацію угоди в місцевому управлінні земельних ресурсів, простежити за повною оплатою всіх податків і зборів.

Для продажу додатково дамо рекомендації з передпродажної підготовки і створення більш привабливого зовнішнього вигляду ділянки, складемо опис, проведемо фото і відеозйомку.

Всі ці дії заощадять ваш час, захистять від ризиків і шахрайства при укладанні угоди та оформленні покупки, продажу або обміну земельної ділянки.Агенція нерухомості Favorit Realty
Продаж, купівля та оренда нерухомості
Головна
Про компанію
Контакти
Продаж ділянок
Продаж квартир
Продаж будинків