Тел.: +38 (068) 743-35-53
Головна \ Продаж ділянок
Призначення:

    Соток:
  Ціна:
  у.е.
Комунікації:
Газ Світло Водопровід Центральна каналізація

Додатково:
В межах міста (села) Вихід до озера Поруч ліс Фасадний У промзоні

11000 у.е.
23 соток (478.26/сотка)
Продам ділянку 23 соток
17500 у.е.
7 соток (2500/сотка)
Продаються дві земельні ділянки
48000 у.е.
12 соток (4000/сотка)
Ділянка 12 соток в селі Горенічі
81000 у.е.
30 соток (2700/сотка)
Продам ділянку 30 соток в Білогородці
100000 у.е.
40 соток (2500/сотка)
Ділянка 40 соток Білогородка
172500 у.е.
115 соток (1500/сотка)
Ділянка в Віта-Поштова 115 соток
248400 у.е.
138 соток (1800/сотка)
Продаж 1.37 гектар в Тарасівці


Купівля, продаж і обмін земельних ділянок


Земельні ділянки в Україні продаються, купуються і обмінюються під різні потреби. Але є два основних напрямки. Перший напрямок - ділянку купити або продати під забудову - під житлові і громадські будівлі. Другий напрямок - ділянку продати або купити під сільське господарство - фермерство, особисте підсобне господарство, сад або город.

Купівля земельної ділянки завжди було популярним способом вкладення коштів, адже вартість ділянок постійно підвищується, а попит на них - зростає.

Ділянка, так само, як і житло, можна отримати в спадок або в подарунок, і не завжди в зручному для вас місці. В цьому випадку є законодавча можливість одну ділянку обміняти на інший. Також сільськогосподарську ділянку можна здати в оренду.

Вартість земельних ділянок досить сильно розрізняється залежно від цільового призначення землі і місця, де вона розташована. Ділянка в Києві купити - це зовсім не одне і те ж, що ділянка в Боярці, або в Фастові, або в Василькові купити.

На вартість ділянки також впливає і безліч інших чинників: наявність асфальтованого під'їзду до нього, близькість траси до населених пунктів, огорож, комунікацій, посаджених плодових дерев і чагарників, близькість природних ресурсів - річки, озера, ліси. В кожному окремому випадку вартість розраховується індивідуально.

Всі дії з землею в Україні регулюються земельним законодавством і мають багато особливостей і нюансів. І законодавство все ще знаходиться в процесі доопрацювання. Через це оформлення угод щодо земельних ділянок - процедура досить непроста, вимагає уважності і знання останніх змін в законах.

Якщо ви вирішили ділянку в Києво - Святошинському районі, або в Вишневому, або Білогородці купити, продати або обміняти, ви можете звернутися в наше агентство. Ми проведемо актуалізацію і повну перевірку документів на земельну ділянку, допоможемо провести адекватну оцінку, підготовку, оформлення та реєстрацію угоди в місцевому управлінні земельних ресурсів, простежити за повною оплатою всіх податків і зборів.

Для продажу додатково дамо рекомендації з передпродажної підготовки і створення більш привабливого зовнішнього вигляду ділянки, складемо опис, проведемо фото і відеозйомку.

Всі ці дії заощадять ваш час, захистять від ризиків і шахрайства при укладанні угоди та оформленні покупки, продажу або обміну земельної ділянки.Агенція нерухомості Favorit Realty
Продаж, купівля та оренда нерухомості
Головна
Про компанію
Контакти
Продаж ділянок
Продаж квартир
Продаж будинків
Telegram канал
Facebook группа